Publications Office of the EU
Pholainn, an-Tarnowskie Góry: Street-lighting maintenance services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Tarnowskie Góry: Street-lighting maintenance services

  • Bronnta
    31/12/2020
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Gmina Tarnowskie Góry
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL229 Gliwicki
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL229 Gliwicki
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50232100 Street-lighting maintenance services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
908,587.20
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
800,936.64 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
BZP.271.56.2020
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania w stałej sprawności technicznej oświetlenia drogowego zlokalizowanego na terenie gminy Tarnowskie Góry zapewniającej w porze wieczorno-nocnej ciągłości oświetlenia ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców oraz chodników i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie gminy Tarnowskie Góry w 2021 r.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
908,587.20
Luach conartha deiridh
800,936.64 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Tauron Nowe Technologie S.A.
Seoladh poist: ul. Powstańców Śląskich 20
Baile: Wrocław
Cód poist: 53-314
Tír: POL
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.