Publications Office of the EU
Bheilg, an-Perwez: Miscellaneous furniture and equipment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bheilg, an-Perwez: Miscellaneous furniture and equipment

  • Foilsithe
    13/03/2020
  • Sprioc‑am
    09/04/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    09/04/2020
  • Bronnta
    14/10/2020
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Association chapitre XII «Val d’Orbais»
An áit feidhmíochta
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BE31 Prov. Brabant wallon
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39150000 Miscellaneous furniture and equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
987,612.31 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
19
Uimhir thagartha na tairisceana
2020-048
Cur síos

Ensemble total des fournitures d'aménagement et de matériel dans le cadre de l'ouverture d'une nouvelle maison de repos et de soins.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://eten.publicprocurement.be
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
09/04/2020 18:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.