Publications Office of the EU
D-Taufkirchen: Structural shell work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

D-Taufkirchen: Structural shell work

  • Fógartha
    26/11/2011
  • Foilsithe
    12/01/2012
  • Sprioc‑am
    16/02/2012
  • Oscailt na dtairiscintí
    16/02/2012
  • Bronnta
    30/03/2012
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Zweckverband Staatliche Realschule Taufkirchen
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45223220 Structural shell work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,500,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,775,482.84 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
LV 102
Cur síos

Baumeisterarbeiten (Sanitär Außen),

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Zweckverband der Walter-Klingenbeck-Realschule Taufkirchen
Seoladh poist: Köglweg 3
Baile: Taufkirchen
Cód poist: 82024
Tír: DEU
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
16/02/2012 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
4,500,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
4,775,482.84 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: R. Leitner GmbH & Co. Bauunternehmung KG
Seoladh poist: Hans-Urmiller-Ring 35
Baile: Wolfratshausen
Cód poist: 82515
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.