Publications Office of the EU
Seirbhís cur chun feidhme agus cothabhála ardáin Riaracháin Leictreonaigh dá Shoilse Comhairle Cathrach Vejer de la Frontera - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Seirbhís cur chun feidhme agus cothabhála ardáin Riaracháin Leictreonaigh dá Shoilse Comhairle Cathrach Vejer de la Frontera

  • Foilsithe
    31/07/2025
  • Sprioc‑am
    03/09/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    05/09/2025
  • Bronnta
    19/05/2026
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Alcaldía del Ayuntamiento de Vejer de la Frontera
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES612 Cádiz
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
72268000 Software supply services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
257,942.72 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
16/2025
Cur síos

Seirbhís cur chun feidhme agus cothabhála ardáin Riaracháin Leictreonaigh do Chomhairle Cathrach Vejer de la Frontera, trí nós imeachta oscailte, gnáthnós imeachta, le roinnt critéar luachála agus faoi réir rialáil chomhchuibhithe.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=RCcAlpTZ3f8adbH3CysQuQ%3D%3D
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=RCcAlpTZ3f8adbH3CysQuQ%3D%3D
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
05/09/2025 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Mejoras: Analítica y explotación de datos.
Ualú (céatadán, beacht) : 10
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Mejoras: Canal de denuncias.
Ualú (céatadán, beacht) : 20
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Mejoras: Certificados electrónicos.
Ualú (céatadán, beacht) : 10
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Mejoras: Cita previa y mensajería chat.
Ualú (céatadán, beacht) : 10
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Mejoras: Integración en la Red Nacional de Centro de Operaciones de Ciberseguridad.
Ualú (céatadán, beacht) : 15
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Mejoras: Soporte especializado de contratación.
Ualú (céatadán, beacht) : 10
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Oferta económica.
Ualú (céatadán, beacht) : 25
Luach measta
257,942.72 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: ESPUBLICO SERVICIOS PARA LA ADMINISTRACIÓN S.A.
Seoladh poist:
Baile: Zaragoza
Cód poist: 50197
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.