Publications Office of the EU
Sualainn, an t-Stócólm: Magnetic resonance imaging equipment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sualainn, an t-Stócólm: Magnetic resonance imaging equipment

  • Bronnta
    05/06/2020
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Kungliga Tekniska högskolan
An áit feidhmíochta
NUTS code: SE1 Östra Sverige
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE11 Stockholm
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33113000 Magnetic resonance imaging equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
816,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
816,000.00 SEK
Uimhir thagartha na tairisceana
V-2020-0400
Cur síos

Denna upphandling avser en uppgradering av den magnetkamera Philips Ingenia 3T som ingår i Jonassons centrum. För att kunna fortsätta internationellt ledande forskning med Jonassonscentrets magnetkamera (Philips Ingenia 3.0 T) behöver utrustningen uppgraderas med hård- och mjukvara för MR-elastografi.
I detta fall är teknisk kompatibilitet med den existerande utrustningen ett absolut krav.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Not specified
Luach measta
816,000.00
Luach conartha deiridh
816,000.00 SEK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Philips AB
Seoladh poist: Philips AB Knarrarnäsgatan 7 16485 Kista SE110 Stockholm
Baile: Stockhlms län
Cód poist: 164 85
Tír: SWE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.