Publications Office of the EU
Ísiltír, an-Zaandam: Payroll management services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ísiltír, an-Zaandam: Payroll management services

  • Foilsithe
    13/05/2022
  • Sprioc‑am
    24/06/2022
  • Bronnta
    24/08/2022
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied
An áit feidhmíochta
NUTS code: NL Nederland
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NL Nederland
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79211110 Payroll management services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
310,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2022/0510WMA
Cur síos

De Opdracht betreft het uitvoeren van de salarisadministratie. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen.
Binnen Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied wordt er gewerkt met AFAS voor zowel de Financiële administratie, HR-administratie, Inkoop administratie en salarisadministratie. Opdrachtnemer zal via AFAS haar activiteiten moeten uitvoeren.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 62244275
Seoladh poist: Ebbehout 31 B4.03
Baile: ZAANDAM
Cód NUTS: NL
Cód poist: 1507EA
Tír: NLD
Teagmhálaí: Ramon Nieuwenhuizen
Príomhsheoladh: http://www.odnzkg.nl
Leictreonach trí:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/62b16f3987ed6e63fd38f34b735f891d
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
310,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: IJK B.V.
Seoladh poist: Vlamovenweg 4
Baile: HELMOND
Cód poist: 5708JV
Tír: NLD
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.