Publications Office of the EU
FOURNITURE D'EQUIPEMENTS PEDAGOGIQUES ATELIERS MECANIQUE AUTO AGRICOLE ET PEINTURE CMA FORMATION LA ROCHE SUR YON - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

FOURNITURE D'EQUIPEMENTS PEDAGOGIQUES ATELIERS MECANIQUE AUTO AGRICOLE ET PEINTURE CMA FORMATION LA ROCHE SUR YON

  • Foilsithe
    02/09/2024
  • Sprioc‑am
    03/10/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    03/10/2024
  • Bronnta
    02/01/2025
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
CMAR Pays de Loire
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39162200 Training aids and devices
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
CMA PDL-2024-18
Cur síos

FOURNITURE D'EQUIPEMENTS PEDAGOGIQUES ATELIERS MECANIQUE AUTO AGRICOLE ET PEINTURE CMA FORMATION LA ROCHE SUR YON

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://cmar-paysdeloire.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_30257_1041430.html
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://cmar-paysdeloire.e-marchespublics.com/pack/annonce_marche_public_30257_1041430.html
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
03/10/2024 14:00
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.