Publications Office of the EU
Sampláil bhliantúil ag 460 go dtí thart ar 530 pointe tomhais screamhuisce de staid Schleswig-Holstein - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Sampláil bhliantúil ag 460 go dtí thart ar 530 pointe tomhais screamhuisce de staid Schleswig-Holstein

  • Foilsithe
    20/02/2024
  • Sprioc‑am
    28/03/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    02/04/2024
  • Bronnta
    03/05/2024
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Land Schleswig-Holstein vertreten durch das Landesamt für Umwelt endvertreten durch die Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEF0B Rendsburg-Eckernförde
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90733000 Services related to water pollution
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
818,637.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
ZV-M5-24-0212000-412.06
Cur síos

Chun an ‘Rialachán Riaracháin Ginearálta maidir le hainmniú limistéar atá truaillithe le níotráit agus eotrófaithe (Cinneadh Críocha AVV – AVV GeA)’ a chur chun feidhme, i bprionsabal, ní mór cion na nítrigine breise a chinneadh i ngach pointe tomhais den líonra ainmniúcháin chun go mbeifear in ann teacht ar chonclúidí faoin méid bunaidh níotráite a iontráladh sa screamhuisce. Ba cheart tuilleadh pointí tomhais den líonra tomhais oibríochtúil i gcomhréir le EUWRRL a áireamh san imscrúdú seo freisin. Le haghaidh na tástála, is gá sampláil cháilithe agus anailís ina dhiaidh sin ar na gáis nítrigine (N2) agus argón (Ar) i screamhuisce (modh N2/Ar). Ós rud é nach dtarlaíonn dínítriginiú ach amháin i láthair coinníollacha áirithe sa screamhuisce agus mar thoradh air sin scaoiltear proclects imoibriúcháin dínítriginiúcháin, is gá tiúchan na gcomhábhar eile a bheith ar eolas chun na torthaí a mheas. Dá bhrí sin, ba cheart na samplaí screamhuisce a scrúdú freisin le haghaidh na bpríomh-chomhábhar a shonraítear san Iarscríbhinn. Déanfar torthaí na hanailíse a mheas agus a thiomsú i gcomhréir leis an modh forordaithe.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.meinauftrag.rib.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.meinauftrag.rib.de
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
02/04/2024 10:00
Modh bronnta
Preis
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
818,637.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: AGROLAB Potsdam GmbH
Seoladh poist:
Baile: Potsdam
Cód poist: 14473
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.