Publications Office of the EU
Seirbhís phóir agus gharda agus seirbhís seomra cótaí i bhfoirgneamh roinn na meicitreonaice in Ollscoil Teicneolaíochta Vársá - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Seirbhís phóir agus gharda agus seirbhís seomra cótaí i bhfoirgneamh roinn na meicitreonaice in Ollscoil Teicneolaíochta Vársá

  • Foilsithe
    24/04/2023
  • Sprioc‑am
    05/05/2023
  • Bronnta
    22/01/2026
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79710000 Security services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
149,070.38 PLN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
Mchtr.261.5.2023
Cur síos

Is é ábhar an chonartha an tseirbhís concierge agus garda agus an tseirbhís seomra cótaí i dtógáil roinn meicitreonaic Ollscoil Teicneolaíochta Vársá

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: REGON 000001554
Seoladh poist: PLAC POLITECHNIKI 1
Baile: Warszawa
Cód NUTS: PL911
Cód poist: 00-661
Tír: POL
Príomhsheoladh: https://www.pw.edu.pl
Leictreonach trí:
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.