Publications Office of the EU
Soláthar trealaimh leighis NRRP – luchtóga 1, 4, 7, 8, 11 a cuireadh ar ceal - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Soláthar trealaimh leighis NRRP – luchtóga 1, 4, 7, 8, 11 a cuireadh ar ceal

  • Foilsithe
    23/04/2024
  • Sprioc‑am
    24/05/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    24/05/2024
  • Bronnta
    23/08/2024
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: RO424 Timiş
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33100000 Medical equipments
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
429,607.63 RON
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
421,109.94 RON
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
5
Uimhir thagartha na tairisceana
4548538_2024_PAAPD1482996
Cur síos

Soláthar trealaimh leighis NRRP – luchtóga 1, 4, 7, 8, 11 a cuireadh ar ceal, mar a cheanglaítear leis na Sonraíochtaí Tairisceana faoin tionscadal ‘Forbairt bhonneagar Ospidéal Éigeandála Cliniciúil ‘Louis Turcanu’ do Leanaí in Timişoara chun an riosca ionfhabhtuithe nosocomial a laghdú’, Colún V, Comhchuid 12 – Sláinte, Infheistíocht Uimh. 2 – Bonneagar ospidéil phoiblí a fhorbairt, Infheistíocht Shonrach: I2.4. Trealamh agus ábhair atá beartaithe chun an riosca a bhaineann le hionfhabhtuithe nosocomial a laghdú ó Phlean Náisiúnta Téarnaimh agus Athléimneachta na Rómáine. A. I gcomhréir le hAirteagal 160(1) agus Airteagal 161(2) de Dhlí Uimh. 98/2016, ní bheidh an sprioc-am faoina mbeidh sé de cheart ag aon oibreoir eacnamaíoch leasmhar soiléirithe nó faisnéis bhreise a iarraidh i ndáil leis an doiciméadacht tairisceana níos mó ná 18 lá roimh an sprioc-am chun tairiscintí a chur isteach. B. I gcomhréir le hAirteagal 160(2) agus Airteagal 161(2) de Dhlí Uimh. 98/2016, freagróidh an t-údarás conarthach go soiléir agus go hiomlán gach iarraidh ar shoiléiriú/faisnéis bhreise ar an 11ú lá roimh an sprioc-am a leagtar síos chun tairiscintí a chur isteach. Fágfaidh aon iarraidh ar shoiléiriú a chuirfear isteach tar éis an dáta a luaitear i bpointe A. nach féidir leis an údarás inniúil freagra a thabhairt laistigh den sprioc-am a luaitear i bpointe B. agus, dá bhrí sin, measfar gur TARDIVA aon iarraidh ar shoiléiriú lasmuigh de na sprioc-amanna a luaitear.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.e-licitatie.ro
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.e-licitatie.ro
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
24/05/2024 14:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.