Publications Office of the EU
Spáinn, an-Badajoz: Medical consumables - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Badajoz: Medical consumables

  • Foilsithe
    10/10/2019
  • Sprioc‑am
    06/11/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    19/11/2019
  • Bronnta
    03/01/2020
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Gerencia del Área de Salud de Badajoz
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES431 Badajoz
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES431 Badajoz
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33140000 Medical consumables
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
384,773.56 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
320,436.80 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
CS/01/1119051679/19/PA
Cur síos

Suministro de diverso material de oftalmología, con cesión de equipos, para el Complejo Hospitalario Universitario de Badajoz,

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Gerencia del Área de Salud de Badajoz
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: Q0600413I
Seoladh poist: Avenida de Huelva, 8
Baile: Badajoz
Cód NUTS: ES431
Cód poist: 06005
Tír: ESP
Teagmhálaí: Gerencia del Área de Salud de Badajoz
Príomhsheoladh: http://www.areasaludbadajoz.com
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
19/11/2019 10:30
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.