Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Saint-Juéry: Road signs - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-Saint-Juéry: Road signs

  • Foilsithe
    31/01/2017
  • Sprioc‑am
    14/03/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    15/03/2017
  • Bronnta
    16/06/2017
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Communauté Agglo Albigeois
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRJ27 Tarn
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRJ27 Tarn
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34992200 Road signs
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
290,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,160,000.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Panneaux et éléments de signalisation routière verticale.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Communauté d'agglomération de l'Albigeois
Seoladh poist: parc François Mitterrand
Baile: Saint-Juéry
Cód NUTS: FR627
Cód poist: 81160
Tír: FRA
Príomhsheoladh: http://www.grand-albigeois.fr
Leictreonach trí:
https://www.marches-securises.fr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
15/03/2017 12:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

34992200 - Road signs

35200000 - Police equipment

44400000 - Miscellaneous fabricated products and related items

44423000 - Miscellaneous articles

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.