Publications Office of the EU
An tSeicia-Prág: Trunk road construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

An tSeicia-Prág: Trunk road construction work

  • Bronnta
    11/04/2022
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Ředitelství silnic a dálnic ČR
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45233124 Trunk road construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
207,299,249.24 CZK
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Předmětem zakázky je realizace stavby „I/36 Časy - Holice“ situované jižně od obcí Dolní Ředice a Horní Ředice. Přeložka se v ZÚ napojuje východně od obce Časy na předchozí úsek silnice, překládané v rámci MÚK stavby „D35 Opatovice - Časy“, resp. na předešlý úsek obchvatu Sezemic. V KÚ se přeložka napojuje na stávající stav před křižovatkou se silnicí I/35, západním obchvatem města Holice. Přeložka silnice I/36 je navržena v návrhové kategorii S 9,5/70 s nejvyšší povolenou rychlostí (mezní rychlostí) 90 km/h a její délka dosahuje 3,440 km.
Součástí stavby je kromě hlavní trasy také výstavba křižovatky, přeložky a úpravy silnic III. třídy, polních cest, resp. přístupových komunikací a sjezdů na pozemky, výstavba dvou mostních objektů, odvodnění komunikací, úprava koryt dotčených vodotečí, přeložky inženýrských sítí, závlah a podchycení meliorací a v neposlední řadě vybavení komunikace automatickým sčítačem dopravy a vegetačními úpravami.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Not applicable
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
207,299,249.24 CZK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: STRABAG a.s.
Seoladh poist: Kačírkova 982/4
Baile: Praha 5 - Jinonice
Cód poist: 158 00
Tír: CZE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.