Publications Office of the EU
RUR - Priontáil na n-ábhar don tionscadal taispeántais: Seomra cótaí - 350 - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

RUR - Priontáil na n-ábhar don tionscadal taispeántais: Seomra cótaí - 350

  • Bronnta
    11/03/2026
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
22000000 Printed matter and related products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
15,447.00 CZK
Uimhir thagartha na tairisceana
350
Cur síos

Is é ábhar an léirithe ábhair a phriontáil don Tionscadal taispeántais: Wardrobe (nuachtán) de réir sonraíochta mionsonraithe.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
nejnižší nabídková cena
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
15,447.00 CZK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Jiří Bartoš - SLON, spol. s r.o.
Seoladh poist:
Baile: Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum
Cód poist: 40001
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.