Publications Office of the EU
Świadczenie kompleksowych usług pralniczych wraz z dzierżawą bielizny szpitalnej i bielizny operacyjnej dla 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach. - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Świadczenie kompleksowych usług pralniczych wraz z dzierżawą bielizny szpitalnej i bielizny operacyjnej dla 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach.

  • Foilsithe
    04/12/2023
  • Curtha ar ceal
    05/12/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    03/01/2024
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Curtha ar ceal
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
105 Kresowy Szpital Wojskowy z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żarach
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
98310000 Washing and dry-cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
105 KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-14/UE/2023/MT
Cur síos

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług pralniczych wraz z dzierżawą bielizny szpitalnej i bielizny operacyjnej dla 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach, w tym bielizny wysoce zakaźnej. 2. Szacunkowa, średnia ilość prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej w skali jednego miesiąca, to około 6 500 kg oraz bielizny wysoce zakaźnej 390 kg. 3. W czasie 48 miesięcy, szacunkowa ilość prania bielizny szpitalnej i odzieży ochronnej to ok. 312 000 kg oraz bielizny wysoce zakaźnej ok. 18 720 kg. Faktyczna ilość i zakres usługi wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego, zgodnie z dowodami przyjęcia/wydania. 4. Świadczenie kompleksowej usługi pralniczej odbywać się będzie w zakładzie pralniczym Wykonawcy zgodnie z wymogami sanitarno - epidemiologicznymi dla procesów dezynfekcji i prania w zależności od asortymentu, skażenia bielizny oraz zgodnie z technologią i warunkami obowiązującymi w placówkach służby zdrowia, bezwzględnie przestrzegając Zarządzeń i Zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej, z zastosowaniem preparatów posiadających atest PZH. 5. Dodatkowo Wykonawca wyposaży Zamawiającego w asortyment wyszczególniony w Opisie Przedmiotu Zamówienia, który stanowić będzie przedmiot dzierżawy. 6. Każda zmiana ilościowa bielizny (kasacja lub zakup nowej bielizny) będzie ustalana przy udziale obu stron i potwierdzana w formie pisemnej. 7. Zamawiający przewiduje możliwość wykupu końcowego dzierżawionej bielizny szpitalnej i bielizny operacyjnej, po zakończeniu obowiązywania Umowy, w ilości i wartości uzgodnionych przez Strony w ramach przeprowadzonych negocjacji. Wartość wykupu nie może przewyższać 10% wartości rynkowej za dany asortyment. Powyższe nie uprawnia Wykonawcy do złożenia roszczenia Zamawiającemu o wykup. 8. Wykonawca ponosić będzie odpowiedzialność prawną i materialną za wykonywane usługi pralnicze, w zakresie jakości i zgodności z wymogami sanitarnymi, wobec organów kontroli (Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna, PIP, BHP). 9. W przypadku awarii w zakładzie pralniczym, Wykonawca zapewni ciągłość świadczonej usługi. 10. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia zapasu czystego asortymentu i dostarczenia go do magazynu Szpitala w razie zaistnienia takiej konieczności, w dni wolne od pracy, po złożeniu pisemnego zapotrzebowania. 11. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku od nr 11 do SWZ.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://ezamowienia.gov.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://ezamowienia.gov.pl
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
03/01/2024 10:10
An áit feidhmíochta
Cód CPV

98310000 - Washing and dry-cleaning services

98311000 - Laundry-collection services

85000000 - Health and social work services

39000000 - Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products

39510000 - Textile household articles

39500000 - Textile articles

Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Kryterium: „Cena”. W ramach kryterium „Cena” oceniana będzie cena całkowita brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia podana w formularzu oferty którego wzór stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Oferta oceniania w ramach niniejszego kryterium otrzyma zaokrągloną do dwóch miejsc po przecinku ilość punktów wynikającą z działania:
Ualú (céatadán, beacht) : 80
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Kryterium: „Dostępność zakładu awaryjnego (A)”. W ramach kryterium A zostanie ocenione posiadanie przez Wykonawcę dostępności do zakładu „awaryjnego” spełniającego te same warunki co podstawowy na okres awarii. Wykonawca wskaże w ofercie zakład „awaryjny”, w którym będzie świadczona usługa pralnicza w przypadku zaistnienia takiej konieczności. Na potwierdzenie dysponowania zakładem „awaryjnym” Wykonawca złoży wraz z ofertą stosowną umowę z zakładem „awaryjnym”. Koszt świadczonej usługi przez zakład „awaryjny nie może przekraczać ceny jaką zaoferował Wykonawca zamówienia.
Ualú (céatadán, beacht) : 10
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Kryterium: „Termin rozpatrzenia reklamacji (TR)”. W ramach kryterium TR zostanie oceniony zaoferowany przez Wykonawcę termin rozpatrzenia reklamacji w dniach roboczych. Do oceny w ramach kryterium zostanie przyjęty zaoferowany przez Wykonawcę przedział czasowy, w którym Zamawiający oczekuje rozpatrzenia reklamacji, obejmującego maksymalny akceptowalny przez niego czas rozpatrzenia reklamacji, jak również okres minimalny, realny do dotrzymania.
Ualú (céatadán, beacht) : 10
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.