Publications Office of the EU
Phortaingéil, an-Angra do Heroísmo: Medical gases - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Phortaingéil, an-Angra do Heroísmo: Medical gases

  • Foilsithe
    10/03/2023
  • Sprioc‑am
    05/04/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    06/04/2023
  • Bronnta
    19/04/2023
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
An áit feidhmíochta
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
24111500 Medical gases
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
527,502.14 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
527,501.18 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
21/0001/2023
Cur síos

Fornecimento de Gases Medicinais ao Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, EPER

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Hospital de Santo Espírito da Ilha Terceira, E. P. E. R.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 512105030
Seoladh poist: Canada do Breado
Baile: Angra do Heroísmo
Cód NUTS: PT200
Cód poist: 9700-049
Tír: PRT
Teagmhálaí: Aida Bettencourt
Príomhsheoladh: www.hseit.pt
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
06/04/2023 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
527,502.14 EUR
Luach conartha deiridh
527,501.18 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: AIR LIQUIDE Medicinal, SA
Seoladh poist: Rua Dr. António Loureiro Borges, nº 4, 3º piso
Baile: Algés
Cód poist: 1495-131
Tír: PRT
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.