Publications Office of the EU
Pacáiste 2 - Soláthar seirbhísí poiblí in iompar iarnróid cúigeach sa tréimhse ón 1 Eanáir 2029 go dtí an 8 Nollaig 2035 - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Pacáiste 2 - Soláthar seirbhísí poiblí in iompar iarnróid cúigeach sa tréimhse ón 1 Eanáir 2029 go dtí an 8 Nollaig 2035

  • Fógartha
    06/08/2026
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Fógartha
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Województwo Łódzkie
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL712 Łódzki
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
60200000 Railway transport services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
2
Cur síos

Iompar poiblí a dhéanamh in iompar iarnróid cúigeach ar línte cumarsáide: a) Łódź – Koluszki – Skierniewice – Vársá – ar laethanta oibre b) Łódź – Sieradz go dtí teorainn Voivodship Wielkopolskie (treo Poznań), c) Łódź – Kutno go dtí teorainn Voivodship Kujawsko-Pomorskie (treo Toruń), d) Łódź – Piotrków Trybunalski – Radomsko go dtí teorainn Voivodship Silesian (treo Częstochowa), e) Zduńska Wola – Poddębice – teorainn Voivodship Wielkopolskie (treo Koło), f) Zduńska Wola – Chorzew Siemowice – Biała Slachecka – teorainn an Voivship Silian (treostocas), Cęshowz g) Łódź – Koluszki – Tomaszów Mazowiecki – Drzewica – teorainn Voivodship Mazowieckie (treorú Radom). I gcás línte a thrasnaíonn teorainneacha na móideachta (níos mó ná chuig an stáisiún is gaire sa móideacht chomharsanach, lena gcumasaítear aistrithe chun críche taistil bhreise nó aisiompú teicniúil na traenach agus iompar fillte nó chuig stáisiún sa móideacht chomharsanach, atá suite níos mó ná 30 km ó theorainn na móideachta), tá seoladh na seirbhísí iompair faoi réir comhaontuithe nó socruithe iomchuí a thabhairt i gcrích leis na móideachtaí ábhartha. Cinnfear cúrsa deiridh an iompair dá dtagraítear san abairt roimhe seo trí bhíthin socruithe idir Cúige Łódź agus eagraithe eile an iompair phoiblí. Tá sé forchoimeádta chun an méid seo a leanas a dhéanamh: traenacha a reáchtáil ar chodanna níos giorra de na línte cumarsáide thuasluaite, agus ar na codanna sin amháin; Traenacha a reáchtáil ar bhealaí ina bhfuil línte éagsúla cumarsáide (nó codanna díobh) atá liostaithe thuas. Beidh an caidreamh traenach deiridh ar na línte cumarsáide thuasluaite mar thoradh ar an bhféidearthacht theicniúil na naisc a sheoladh, lena n-áirítear i ndáil le hobair atá á déanamh faoi láthair nó a dhéanfaidh an bainisteoir bonneagair iarnróid ábhartha nó an t-oibreoir stáisiúin paisinéirí ábhartha amach anseo. Is ionann an fógra seo agus an fógra dá dtagraítear in Airteagal 23 mír. 1 den Acht um Iompar Poiblí agus Airt. Rialachán (CE) Uimh. 1370/2007 ó Pharlaimint na hEorpa agus ón gComhairle an 23 Deireadh Fómhair 2007 maidir le seirbhísí poiblí iompair do phaisinéirí d’iarnród agus de bhóthar agus lena n-aisghairtear Rialachán (CEE) Uimh. 1191/69 agus Rialachán (CEE) Uimh. 1107/70 ón gComhairle. Tá sé forchoimeádta an fhaisnéis a léirítear a leasú de bhun Airteagal 23 mír. 5 agus 6 den Acht um Iompar Poiblí.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV

60210000 - Public transport services by railways

60200000 - Railway transport services

60112000 - Public road transport services

60110000 - 60110000

60100000 - Road transport services

63000000 - Supporting and auxiliary transport services; travel agencies services

Modh bronnta
Níl fáil air
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.