Publications Office of the EU
An tSeicia-Prág: Artificial joints - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

An tSeicia-Prág: Artificial joints

  • Foilsithe
    26/12/2023
  • Sprioc‑am
    22/01/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    22/01/2024
  • Bronnta
    22/04/2024
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Fakultní nemocnice v Motole
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33141750 Artificial joints
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,806,278.00 CZK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,806,278.00 CZK
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
2314800AA
Cur síos

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky náhrad loketních kloubů určených pro pacienty se zánětlivou, posttraumatickou nebo degenerativní destrukcí loketního kloubu pro I. ortopedickou kliniku 1. LF UK a FN Motol. Dále je součástí předmětu plnění bezplatná výpůjčka rotačního instrumentária s možností motorového pohonu, a to v rozsahu dle přílohy č. 1 Kupní smlouvy – Seznam zboží s jednotkovými cenami a přílohy č. 2 Kupní smlouvy – Smlouva o výpůjčce.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Fakultní nemocnice v Motole
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 00064203
Seoladh poist: V úvalu 84/1
Baile: Praha - Motol
Cód NUTS: CZ010
Cód poist: 15006
Tír: CZE
Teagmhálaí: Bc. Anna Navrátilová
Príomhsheoladh: http://www.fnmotol.cz
Leictreonach trí:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFnm
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
22/01/2024 10:05
An áit feidhmíochta
Cód CPV

33141750 - Artificial joints

33183000 - Orthopaedic support devices

33180000 - Functional support

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.