Publications Office of the EU
Spáinn, an-Vitoria-Gasteiz: Gas oils - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Vitoria-Gasteiz: Gas oils

  • Foilsithe
    02/10/2019
  • Sprioc‑am
    07/11/2019
  • Bronnta
    28/11/2019
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
TUVISA — Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES211 Araba/Álava
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
09134000 Gas oils
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,109,240.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
0.87 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2019-05LT
Cur síos

Contratación del suministro de gasóleo A para TUVISA.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: TUVISA – Transportes Urbanos de Vitoria-Gasteiz, S. A.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: A01005230
Seoladh poist: C/ Agirrelanda, 2, bajo
Baile: Vitoria-Gasteiz (Araba/Álava)
Cód NUTS: ES211
Cód poist: 01013
Tír: ESP
Príomhsheoladh: http://www.vitoria-gasteiz.org
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
2,109,240.00 EUR
Luach conartha deiridh
0.87 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Compañía Española de Petroleos, S. A.
Seoladh poist:
Baile: Madrid
Cód poist:
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.