Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Braunschweig: Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Ghearmáin, an-Braunschweig: Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons

  • Foilsithe
    11/08/2018
  • Sprioc‑am
    20/09/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    23/09/2018
  • Bronnta
    13/11/2018
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Stadt Braunschweig
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34115200 Motor vehicles for the transport of fewer than 10 persons
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
264,243.80 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
2018/S 154-352814
Cur síos

Lieferung von 4 Mannschaftstransportwagen mit der Option auf ein weiteres Fahrzeug

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Stadt Braunschweig
Baile: Braunschweig
Cód NUTS: DE911
Tír: DEU
Teagmhálaí: Die Angebotsabgabe ist nur elektronisch unter den beiden nachfolgend genannten Internetadressen (http:..) zugelassen. Die direkte Abgabe von Angeboten an die Stadt Braunschweig ist nicht zugelassen
Príomhsheoladh: http://root.deutsche-evergabe.de/portal/default.aspx?Portal=nds
Leictreonach trí:
http://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/dd8f3a57-93b0-44e1-b03c-86806ee95d5b
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
23/09/2018 08:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.