Publications Office of the EU
Bhulgáir, an-Straldzha: Construction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus) - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Bhulgáir, an-Straldzha: Construction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus)

  • Foilsithe
    19/06/2023
  • Sprioc‑am
    27/07/2023
  • Curtha ar ceal
    14/08/2023
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
ОБЩИНА СТРАЛДЖА
An áit feidhmíochta
NUTS code: BG343 Ямбол
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BG343 Ямбол
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
44100000 Construction materials and associated items
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
650,000.00 BGN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
10
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Предметър на настоящата обществена поръчка е "ДОСТАВКА НА МАТЕРИАЛИ И ОБОРУДВАНЕ ЗА НУЖДИТЕ НА ОБЩИНА СТРАЛДЖА" по десет обособени позиции:
Обособена позиция №1: „Доставка на строителни материали, инструменти, строителна химия и сходни изделия”
Обособена позиция № 2: „Доставка на бетон, пясък и варови разтвори”
Обособена позиция № 3: „Доставка на електро материали”
Обособена позиция № 4: „Доставка на детски съоръжения”
Обособена позиция №5: „Доставка на В и К части”
Обособена позиция №6: „Доставка на метални изделия”
Обособена позиция №7: „Доставка на бетонови изделия”
Обособена позиция № 8: „Доставка на уреди за стрийт фитнес”
Обособена позиция № 9: „Доставкa на парково оборудване”
Обособена позиция № 10: „Доставка на ударопоглъщаща настилка”

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://app.eop.bg/today/307755
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.