Publications Office of the EU
Ghréig, an-Acharnes: Blood-grouping reagents - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghréig, an-Acharnes: Blood-grouping reagents

  • Foilsithe
    21/02/2018
  • Sprioc‑am
    29/03/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    04/04/2018
  • Bronnta
    21/11/2018
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Εθνικό Κέντρο Αιμοδοσίας (Ε.ΚΕ.Α.)
An áit feidhmíochta
NUTS code: EL305 Ανατολική Αττική
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33696100 Blood-grouping reagents
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
997,068.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
942,889.21 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
02/18
Cur síos

Προμήθεια αντιδραστηρίων, για την εξακρίβωση ομάδων αίματος, με συνοδό εξοπλισμό — Τεχνικές στηλών και στερεάς φάσης.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for one or more lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
04/04/2018 12:00
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.