Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Paris La Défense: Artistic services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Paris La Défense: Artistic services

  • Foilsithe
    24/11/2017
  • Sprioc‑am
    08/01/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    08/01/2018
  • Bronnta
    20/02/2018
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
e.p.g.d
An áit feidhmíochta
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
92312000 Artistic services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
55,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2017-53
Cur síos

Le présent accord cadre est non alloti et mono-attributaire. Cet accord-cadre est à prix mixte avec une partie à montant global et forfaitaire (Dpgf) et une partie à prix unitaire sur bons de commandes sans montant minimum annuel mais avec un montant maximum annuel de 15 000 euro(s). Le titulaire a la charge d'assumer la direction artistique de deux expositions, l'une dans l'espace public et l'autre dans un espace fermé appelé Salle des colonnes.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: EPGD
Seoladh poist: Tour Manhattan 5,6 place de l'Iris
Baile: La Défense Cedex
Cód NUTS: FR105
Cód poist: 92095
Tír: FRA
Príomhsheoladh: http://www.ladefense.fr/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
08/01/2018 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
55,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Société Molle
Seoladh poist: 33 rue de Crussol
Baile: Paris
Cód poist: 75011
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: Supporter l'Art
Seoladh poist: 107 avenue Simon Bolivar
Baile: Paris
Cód poist: 75019
Tír: FRA

Ainm oifigiúil: Jigsaw
Seoladh poist: 41 bis boulevard Voltaire
Baile: Paris
Cód poist: 75011
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.