Publications Office of the EU
Glantachán foirgneamh ar airíonna BSR - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Glantachán foirgneamh ar airíonna BSR

  • Foilsithe
    07/05/2024
  • Sprioc‑am
    13/06/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    13/06/2024
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Berliner Stadtreinigungsbetriebe (AöR)
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE300 Berlin
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90911200 Building-cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
1000003351
Cur síos

Is é cuspóir na seirbhíse a d'fhógair Stadtreinigungsbetriebe Berliner (BSR) glanadh an fhoirgnimh a dhéanamh i 2 go leor de thart ar 23.500 m2 de spás tógála. Áirítear le glanadh cothabhála salachar difriúil a bhaint ar dhromchlaí, troscán agus áiseanna éagsúla urláir agus balla chomh maith le gloiniú de gach cineál ar na hairíonna féin. Ina theannta sin, déantar seirbhísí coimhdeacha a choimisiúnú i bhfoirm creatchonartha, nach mór a sholáthar laistigh den luchtóg chonarthach faoi seach. Déantar coimisiúnú sonrach na seirbhísí coimhdeacha i bhfoirm e.g. glantachán bunúsach agus seirbhísí breise sealadacha roghnacha leis an aisghabháil scríofa nó téacsfhoirmithe faoi seach ag AG. Chun mionsonraí a fháil maidir le soláthar seirbhísí, féach na Sonraíochtaí Tairisceana Cuid C – Sonraíochtaí Tairisceana, lena n-áirítear Iarscríbhinní.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.bsr.de/aktuelle-veroeffentlichungen-und-ausschreibungen-21125.php
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
13/06/2024 10:05
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.