Publications Office of the EU
Soláthar bogearraí CAFM - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Soláthar bogearraí CAFM

  • Bronnta
    12/11/2024
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Land Hessen, vertreten durch die Hessische Zentrale für Datenverarbeitung
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE714 Wiesbaden, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
72200000 Software programming and consultancy services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,218,756.50 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
VG-3000-2023-0019
Cur síos

Tacaíocht agus rialú éifeachtach a dhéanamh ar phróisis theicniúla, bhonneagair agus tráchtála. Is éard atá i gceist le Bainistiú Saoráidí/Bainistíocht Saoráidí ná córas CAFM aonfhoirmeach, caighdeánaithe agus saincheaptha a thabhairt isteach.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Modh bronnta
Preis
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
4,218,756.50 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: pit - cup GmbH
Seoladh poist:
Baile: Heidelberg
Cód poist: 69115
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.