Publications Office of the EU
Bhulgáir, an-Byala: Heating oil - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bhulgáir, an-Byala: Heating oil

  • Bronnta
    11/01/2017
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Държавна психиатрична болница-Бяла
An áit feidhmíochta
NUTS code: BG323 Русе
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BG323 Русе
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
09135100 Heating oil
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
130,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
170,400.00 BGN
Uimhir thagartha na tairisceana
09135100-5
Cur síos

Договаряне без предварително обявление съгласно чл. 79, ал. 1, т. 7, от Закона за обществените поръчки, чл. 64, ал. 1, чл. 65, ал. 1 и ал. 2 от ППЗОП.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
130,000.00
Luach conartha deiridh
170,400.00 BGN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Ка Груп
Seoladh poist: бул. „Русе“ № 31
Baile: Плевен
Cód poist: 5800
Tír: BGR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.