Publications Office of the EU
Pholainn, an-Grudziądz: Blood-testing reagents - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Grudziądz: Blood-testing reagents

  • Foilsithe
    22/11/2021
  • Curtha ar ceal
    10/12/2021
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Regionalny Szpital Specjalistyczny im Dr. Władysława Biegańskiego
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL616 Grudziądzki
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL616 Grudziądzki
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33696200 Blood-testing reagents
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,304,425.82
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
4
Uimhir thagartha na tairisceana
Z/38/PN/21
Cur síos

Przedmiotem zamówienia są dostawy testów do badań z zakresu autoimmunologii, alergologii
i immunologii na okres 24 miesięcy w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ wraz z dzierżawą urządzeń diagnostycznych (dotyczy zadania nr: 1, 2, 4) zgodnych z opisem technicznym urządzeń stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do SWZ
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania
i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału
w postępowaniu

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Regionalny Szpital Specjalistyczny im Dr. Władysława Biegańskiego
Seoladh poist: ul. L. Rydygiera 15/17
Baile: Grudziądz
Cód NUTS: PL616
Cód poist: 86-300
Tír: POL
Teagmhálaí: Beata Adrych-Kołodziejczak, Alina Pieniak, Dorota Zdrojewska
Príomhsheoladh: www.przetargi.bieganski.org
Leictreonach trí:
https://bieganski.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.