Publications Office of the EU
Rómáin, an-Otopeni: Repair and maintenance services of military aircrafts, missiles and spacecrafts - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rómáin, an-Otopeni: Repair and maintenance services of military aircrafts, missiles and spacecrafts

  • Bronnta
    22/12/2020
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: RO211 Bacău
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50650000 Repair and maintenance services of military aircrafts, missiles and spacecrafts
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
14,109,153.37
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
13,056,966.42 RON
Uimhir thagartha na tairisceana
A1-10763
Cur síos

Contract de servicii pentru prestarea de reparatii, furnizare piese de schimb pentru avioanele militare MiG 21 LanceR, IAK-52 si F-16.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
14,109,153.37
Luach conartha deiridh
13,056,966.42 RON
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Aerostar
Seoladh poist: Str. Condorilor nr. 9
Baile: Bacău
Cód poist: 600302
Tír: ROU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.