Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Auxerre: Grounds-maintenance equipment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Auxerre: Grounds-maintenance equipment

  • Foilsithe
    23/11/2018
  • Sprioc‑am
    08/01/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    11/01/2019
  • Bronnta
    25/04/2019
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Département de l'Yonne
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRC14 Yonne
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
43325100 Grounds-maintenance equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2018F051
Cur síos

Accord-cadre mono-attributaire à bons de commandes sans montant minimum annuel et sans montant maximum annuel.
À titre indicatif et sans engagement de la part de la collectivité, l'estimation moyenne sur les 3 dernières années s'élève à 35 000,00 EUR HT/An.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://marches.e-bourgogne.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=53295&orgAcronyme=w7v
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
11/01/2019 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
1.00 EUR
Luach conartha deiridh
1.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Expert jardin
Seoladh poist:
Baile: Perrigny
Cód poist: 89000
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.