Publications Office of the EU
Phortaingéil, an-Coimbra: Architectural, engineering and planning services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Phortaingéil, an-Coimbra: Architectural, engineering and planning services

  • Foilsithe
    22/04/2022
  • Sprioc‑am
    18/05/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    19/05/2022
  • Bronnta
    11/07/2022
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Instituto Politécnico de Coimbra
An áit feidhmíochta
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PT16E Região de Coimbra
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71240000 Architectural, engineering and planning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
250,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
154,200.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
CP_03_IPC_2022
Cur síos

AQUISIÇÃO DE SERVIÇOS PARA ELABORAÇÃO DO PROJETO ESPAÇO U | SC.IPC

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Instituto Politécnico de Coimbra
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 600027350
Seoladh poist: Rua da Misericórdia, Lagar dos Cortiços
Baile: Coimbra
Cód NUTS: PT16E
Cód poist: 3045-093
Tír: PRT
Príomhsheoladh: www.ipc.pt
Leictreonach trí:
www.anogov.com
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
19/05/2022 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
250,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
154,200.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: PROSPECTIVA - PROJECTOS, SERVICOS, ESTUDOS, S.A.
Seoladh poist:
Baile: Lisboa
Cód poist:
Tír: PRT
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.