Publications Office of the EU
Faireachán comhshaoil TENBS 2027/2029 - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Faireachán comhshaoil TENBS 2027/2029

  • Foilsithe
    29/06/2026
  • Inniu
    05/09/2026
  • Sprioc‑am
    15/09/2026
Stádas
Foilsithe
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
RTE
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71300000 Engineering services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
688,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
CG_AOF_000021
Cur síos

Faireachán Éiceolaíoch TENBS (2027/2029)

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://fournisseurs.buyrte.cloud-rte-france.com/portal
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
http://fournisseurs.buyrte.cloud-rte-france.com/portal
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV

71300000 - Engineering services

90711000 - Environmental impact assessment other than for construction

90700000 - Environmental services

90000000 - Sewage, refuse, cleaning and environmental services

50400000 - Repair and maintenance services of medical and precision equipment

50000000 - Repair and maintenance services

Modh bronnta
Níl fáil air
Luach measta
688,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.