Publications Office of the EU
Spáinn, an-Valencia: Gas oils - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Valencia: Gas oils

  • Foilsithe
    12/04/2022
  • Sprioc‑am
    09/05/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    24/05/2022
  • Bronnta
    30/08/2022
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES523 Valencia / València
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES523 Valencia / València
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
09134000 Gas oils
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
396,694.20 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
198,347.10 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
04101/2021/240-su
Cur síos

Suministro de combustible (gasóleo) para calefacción de los colegios públicos,

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: P4625200C
Seoladh poist: Plaça de l'Ajuntament, 1
Baile: València
Cód NUTS: ES523
Cód poist: 46002
Tír: ESP
Teagmhálaí: Concejalía Delegada de Contratación del Ajuntament de València
Príomhsheoladh: http://www.valencia.es
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
24/05/2022 09:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
396,694.20 EUR
Luach conartha deiridh
198,347.10 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Repsol Comercial de Productos Petrolíferos, S.A.
Seoladh poist: Méndez Álvaro, 44
Baile: Madrid
Cód poist: 28045
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.