Publications Office of the EU
ex post: enercity Netz GmbH: Conraitheoir ginearálta Foirgneamh oifige nua Linden - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

ex post: enercity Netz GmbH: Conraitheoir ginearálta Foirgneamh oifige nua Linden

  • Foilsithe
    23/09/2024
  • Sprioc‑am
    02/10/2024
  • Bronnta
    30/01/2026
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
enercity Netz GmbH
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE929 Region Hannover
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45000000 Construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
38,000,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
4/24
Cur síos

Scartáil pháirteach foirgnimh atá ann cheana agus tógáil nua foirgnimh oifige le saoráidí teicniúla san áit chéanna.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4DBGH7RT
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Níl fáil air
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
38,000,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Ed. Züblin AG
Seoladh poist:
Baile: Hannover
Cód poist: 30163
Tír:
Ainm oifigiúil: Wilhelm Wallbrecht GmbH & Co. KG
Seoladh poist:
Baile: Hannover
Cód poist: 30171
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.