Publications Office of the EU
Bhulgáir, an-Kardzhali: Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bhulgáir, an-Kardzhali: Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy

  • Bronnta
    02/04/2021
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
В и К ООД
An áit feidhmíochta
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
621,666.67
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
621,666.67 BGN
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Покупка на горива от бензиностанции за автомобилния парк на В и К ООД — Кърджали.
Прогнозните количества за 2 години са, както следва: автомобилен бензин А95Н — 40 000 л, дизелово гориво Б6 — 320 000 л.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
621,666.67
Luach conartha deiridh
621,666.67 BGN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: „Петрол“ АД
Seoladh poist: бул. „Черни връх“ № 43
Baile: София
Cód poist: 1407
Tír: BGR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.