Publications Office of the EU
Poblacht na Seice-Prág: X-ray contrast media - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poblacht na Seice-Prág: X-ray contrast media

  • Foilsithe
    21/11/2014
  • Sprioc‑am
    09/01/2015
  • Oscailt na dtairiscintí
    09/01/2015
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Nemocnice Na Homolce
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33696800 X-ray contrast media
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
5,045,000.00 CZK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
51/VZ/2014-OICN
Cur síos

Průběžné dodávky rentgenové diagnostiky (triodové neionické kontrastní) s účinnou látkou iomeprolum pro Nemocnici Na Homolce pod dobu 24 měsíců. Předpokládaný odběr 1 300 ks injekčního roztoku Iomeprolum v koncentraci: 61,24 g ve 100 ml roztoku (odpovídá 300 mg jódu/ml), a 2 270 ks injekčního roztoku Iomeprolum v koncentraci: 81,65 g ve 100 ml roztoku (odpovídá 400 mg jódu/ml) po dobu 2 let (24 měsíců).

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
09/01/2015 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
5,045,000.00 CZK
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.