Publications Office of the EU
I-Modena: Photocopying equipment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Modena: Photocopying equipment

  • Foilsithe
    13/10/2011
  • Sprioc‑am
    21/11/2011
  • Bronnta
    16/12/2011
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Università degli studi di Modena e Reggio Emilia
An áit feidhmíochta
NUTS code: ITH54 Modena
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30120000 Photocopying and offset printing equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
300,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
300,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
F1811
Cur síos

Procedura aperta per la fornitura in noleggio di macchine fotocopiatrici.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
300,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
300,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Uffix SRL
Seoladh poist: via Emilai Ovest 794
Baile: Modena
Cód poist: 41123
Tír: ITA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.