Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Boussy-Saint-Antoine: Miscellaneous food products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Boussy-Saint-Antoine: Miscellaneous food products

  • Foilsithe
    01/04/2022
  • Sprioc‑am
    13/05/2022
  • Curtha ar ceal
    17/06/2022
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
ville de Boussy Saint Antoine
An áit feidhmíochta
NUTS code: FR France
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FR France
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
15800000 Miscellaneous food products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,800,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,386,187.28 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
2022-05
Cur síos

fourniture et livraison de denrées alimentaires et de consommables pour la confection des repas et des goûters pour les restaurants scolaires et les centres de loisirs et Livraison en liaison froide

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://achats-franciliens.safetender.com
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
13/05/2022 12:30
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.