Publications Office of the EU
Poblacht na Seice-Prág: Relocation services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Poblacht na Seice-Prág: Relocation services

  • Fógartha
    10/10/2013
  • Foilsithe
    01/08/2014
  • Sprioc‑am
    22/09/2014
  • Oscailt na dtairiscintí
    22/09/2014
  • Bronnta
    03/11/2014
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Ústav organické chemie a biochemie Akademie věd České republiky v.v.i.
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
98392000 Relocation services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
80,000,000.00 CZK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
75,108,400.00 CZK
Uimhir thagartha na tairisceana
1A1053
Cur síos

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy s jedním uchazečem, na základě níž budou zadavatelem zadávány jednotlivé veřejné zakázky na poskytování stěhovacích služeb,to je provedení stěhování vybavení a přístrojového zařízení, a to jak v rámci areálu objednatele, tak i mimo tento areál, vyklízení prostor a s tím související ekologická likvidace nepotřebného zařízení a vybavení (dále jen „služby”).

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Veřejné zakázky s.r.o.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 26726050
Seoladh poist: Na Hutích 661/9
Baile: Praha 6
Cód poist: 160 00
Tír: CZE
Teagmhálaí: Veřejné zakázky s.r.o.
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
22/09/2014 10:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

98392000 - Relocation services

90900000 - Cleaning and sanitation services

90000000 - Sewage, refuse, cleaning and environmental services

Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
80,000,000.00 CZK
Luach conartha deiridh
75,108,400.00 CZK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: HrubyMOVING s.r.o.
Seoladh poist: Kostelecká 879
Baile: Praha 9-Čakovice
Cód poist: 196 00
Tír: CZE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.