Publications Office of the EU
Soláthar trealaimh de chineál (caighdeánach) FASTENERS a sheachadadh dár rothstoc - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Soláthar trealaimh de chineál (caighdeánach) FASTENERS a sheachadadh dár rothstoc

  • Foilsithe
    16/09/2025
  • Sprioc‑am
    20/10/2025
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
SNCB
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
44530000 Fasteners
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
11,500,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
C2M/005687563
Cur síos

Soláthar trealaimh de chineál (caighdeánach) FASTENERS a sheachadadh dár rothstoc

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/cb2a34f6-e685-4fb2-b8a2-7690d6d684a2/general
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/cb2a34f6-e685-4fb2-b8a2-7690d6d684a2/general
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: De prijs is niet het enige gunningscriterium en alle criteria worden enkel vermeld in de aanbestedingsdocumenten.
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
11,500,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.