Publications Office of the EU
Aufzug und Treppenlift - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aufzug und Treppenlift

  • Foilsithe
    17/03/2025
  • Sprioc‑am
    17/04/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    17/04/2025
  • Bronnta
    22/07/2025
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Vergabestelle Landeshauptstadt Stuttgart
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE111 Stuttgart, Stadtkreis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45313100 Lift installation work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
93,432.90 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
4610_EU_170425
Cur síos

1. Lieferung und Einbau eines triebwerksraumlosen Personenaufzuges gem. DIN EN 81-20/50 bzw. -70 für barrierefreien Zugang, Tragkraft 630 kg, 8 Personen. Errichtung im Betonschacht in Dübelmontage, Förderhöhe 6,65 m, 3 Haltstellen, 4 Zugänge, Durchladung, Geschwindigkeit 1,0 m/s 2. Lieferung und Einbau eines Treppenlifts (Plattformaufzug) gem. Maschinenverordnung (EU) 2023/1230 im überdachten Freibereich, Tragkraft 300 kg, Förderhöhe 740 mm, mit Drehflügeltür, Plattformgröße 1,06 x 1,46 m BxT, Geschwindigkeit 2,0 cm/s

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.meinauftrag.rib.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: ceadaithe
https://www.meinauftrag.rib.de
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
17/04/2025 09:30
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: nur Preis
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
93,432.90 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: PaulSchaab Elevator GmbH
Seoladh poist:
Baile: Dettingen an der Erms
Cód poist: 72581
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.