Publications Office of the EU
An tSeicia-Olomouc: Planting and maintenance services of green areas - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

An tSeicia-Olomouc: Planting and maintenance services of green areas

  • Foilsithe
    28/07/2021
  • Sprioc‑am
    24/08/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    24/08/2021
  • Bronnta
    15/09/2021
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Česká republika - Státní pozemkový úřad, Krajský pozemkový úřad pro Olomoucký kraj
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CZ071 Olomoucký kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
77310000 Planting and maintenance services of green areas
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
154,251,800.00 CZK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
9,453,782.95 CZK
Uimhir thagartha na tairisceana
SP8186/2021-521101
Cur síos

Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace prioritních prvků plánu společných zařízení, a to protierozní mez PM1, lokální biokoridor LBK 9 a LBK 10 a zalesnění L1 navržených komplexní pozemkovou úpravou v k. ú. Stará Ves u Přerova, včetně následné 3leté péče o vysazenou zeleň.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://zakazky.spucr.cz/vz00034776
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
24/08/2021 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
154,251,800.00 CZK
Luach conartha deiridh
9,453,782.95 CZK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: KAVYL, spol. s r.o.
Seoladh poist: Mohelno 452/1
Baile: Mohelno
Cód poist: 67575
Tír: CZE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.