Publications Office of the EU
Spáinn, an-Santiago de Compostela: Systems and technical consultancy services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Spáinn, an-Santiago de Compostela: Systems and technical consultancy services

  • Foilsithe
    25/08/2023
  • Sprioc‑am
    25/09/2023
  • Bronnta
    13/03/2024
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Consellería de Promoción del Empleo e Igualdad
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES111 A Coruña
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES111 A Coruña
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
72220000 Systems and technical consultancy services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,500,889.50 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,049,900.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2023_004_SXT_FEO
Cur síos

Tacú le Clár Oibre Scileanna don Fhostaíocht na Gailíse a chur chun feidhme, agus le faireachán a dhéanamh ar an gcur chun feidhme, le hinneachar anailíseach agus ionchasach an chórais faisnéise a oiriúnú agus a thabhairt cothrom le dáta agus tacú le cinnteoireacht chun an intleacht shaorga agus an mheaisínfhoghlaim a chur i bhfeidhm ina réimse. Féachann sé lena áirithiú go dtabharfar isteach go héifeachtúil na feabhsuithe is gá i gCatalóg Speisialtachtaí Oiliúna SEPE, go bhforbrófar an córas micridhintiúr agus micridhintiúr dá bhforáiltear in AGCE sa chleachtas agus go mbainfear leas as eolas na huirlise nua chun tacú le cinnteoireacht atá bunaithe ar intleacht shaorga Empleo Galicia.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.conselleriadefacenda.es/silex
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
1,500,889.50 EUR
Luach conartha deiridh
1,049,900.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: CIBERNOS CONSULTING, S.A.
Seoladh poist:
Baile: Madrid
Cód poist: 28001
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.