Publications Office of the EU
Ceannach CÚRAM TALMHAÍOCHTA TALMHAÍOCHTA le Cothromaíocht Iomlán le haghaidh ROSE - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Ceannach CÚRAM TALMHAÍOCHTA TALMHAÍOCHTA le Cothromaíocht Iomlán le haghaidh ROSE

  • Bronnta
    02/12/2024
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
GMINA RÓŻAN
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL924 Ostrołęcki
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34144210 Firefighting vehicles
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,579,100.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Is é ábhar an chonartha feithicil throm tarrthála agus comhraicthe dóiteáin a cheannach ina bhfuil trealamh iomlán d’oibreoir córais tarchurtha Rozan i gcomhréir leis an tuairisc agus na ceanglais atá in Iarscríbhinn 1 a ghabhann le gnóthas iarnróid agus in Iarscríbhinn 1 a ghabhann le gnóthas iarnróid (trealamh breise feithicle). 61004ac7-0874-4808-a3ef-c064e4b105ad

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: 60%
Ualú (céatadán, beacht) :
Critéar:
Cineál: cost
Cur síos: 40%
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
1,579,100.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.