Publications Office of the EU
PRC_0399/2024_DEX - Aquisição de Serviços de Limpeza e Desobstrução com Viatura Hidroaspiradora para a Águas do Norte, S.A. - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PRC_0399/2024_DEX - Aquisição de Serviços de Limpeza e Desobstrução com Viatura Hidroaspiradora para a Águas do Norte, S.A.

  • Foilsithe
    17/03/2025
  • Sprioc‑am
    26/03/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    27/03/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Águas do Norte, S. A.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PT11D Douro
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90470000 Sewer cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,185,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
6
Uimhir thagartha na tairisceana
PRC_0399/2024_DEX
Cur síos

Aquisição de Serviços de Limpeza e Desobstrução com Viatura Hidroaspiradora para a Águas do Norte, S.A.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://www.acingov.pt
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
http://www.acingov.pt
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
27/03/2025 10:00
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.