Publications Office of the EU
‘Trealamh níocháin gairmiúil a sholáthar agus a shuiteáil faoi Chonradh №BG-RRP-11.010-0032-C01 chun an infheistíocht ‘Tógáil oibreacha foirgníochta agus soláthar trealaimh agus troscáin d’fhonn teach seanóirí Maria Luisa i mbaile Svishtov a athchóiriú’ - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

‘Trealamh níocháin gairmiúil a sholáthar agus a shuiteáil faoi Chonradh №BG-RRP-11.010-0032-C01 chun an infheistíocht ‘Tógáil oibreacha foirgníochta agus soláthar trealaimh agus troscáin d’fhonn teach seanóirí Maria Luisa i mbaile Svishtov a athchóiriú’

  • Foilsithe
    22/07/2025
  • Sprioc‑am
    25/08/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    26/08/2025
  • Bronnta
    12/10/2025
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
ОБЩИНА СВИЩОВ
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BG321 Велико Търново
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
42716000 Laundry washing, dry-cleaning and drying machines
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
511511
Cur síos

1. ‘Trealamh níocháin gairmiúil a sholáthar agus a shuiteáil faoi Chonradh №BG-RRP-11.010-0032-C01 chun an infheistíocht a mhaoiniú ‘Gníomhaíochtaí tógála agus soláthar trealaimh agus troscáin d’fhonn teach seanóirí Maria Luisa i mbaile Svishtov a athchóiriú’. 2. Tuairisc ar ábhar an chonartha: Áiríodh le hábhar an chonartha soláthar agus suiteáil trealaimh níocháin ghairmiúil do theach seanóirí Maria Luisa in Svishtov mar a leanas: Tralaí níocháin salach – 6 ríomhaire. Cumas meaisín níocháin thionsclaíoch 28-32 kg. – triomadóir tionsclaíoch amháin ag a bhfuil toilleadh 27.5-30.5 kg. – 1 tábla iarnála gairmiúil le hiarann gairmiúil – 1 fhéilire gairmiúil – 1. Tá na ceanglais feidhmíochta mhionsonraithe i gcomhréir leis an tSonraíocht Theicniúil, ar dlúthchuid den doiciméadacht tairisceana í.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://app.eop.bg/today/511511
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://app.eop.bg/today/511511
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
26/08/2025 13:00
Modh bronnta
Икономически най-изгодната оферта за участие в настоящата поръчка ще бъде определена въз основа на критерий „Най-ниска цена”.
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: КЛАСИКО ЕООД
Seoladh poist:
Baile: гр. София
Cód poist: 1618
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.