Publications Office of the EU
Spáinn, an-Ceuta: Urban furniture - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Ceuta: Urban furniture

  • Foilsithe
    18/07/2022
  • Sprioc‑am
    16/08/2022
  • Bronnta
    17/04/2023
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Órgano de Contratación de la Ciudad Autónoma de Ceuta
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES630 Ceuta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES630 Ceuta
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34928400 Urban furniture
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
376,845.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
376,845.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
19/22
Cur síos

suministro de una SERIE DE ESCULTURAS MITOLÓGICAS del autor D. GINES SERRÁN PAGAN, para su exposición permanente en la Ciudad Autónoma de Ceuta.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Órgano de Contratación de la Ciudad Autónoma de Ceuta
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: S6100007A
Seoladh poist: Padilla, s/n. Edif. Ceuta Center
Baile: Ceuta
Cód NUTS: ES630
Cód poist: 51001
Tír: ESP
Teagmhálaí: Órgano de Contratación de la Ciudad Autónoma de Ceuta
Príomhsheoladh: https://contrataciondelestado.es
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
376,845.00 EUR
Luach conartha deiridh
376,845.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: CEUTA MITOLOGICA, S.L.
Seoladh poist: PLAZA DE LA CONSTITUCION Nº 4 - 5º A
Baile: CEUTA
Cód poist: 51001
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.