Publications Office of the EU
Pholainn, an-Vársá: Parts of steam turbines - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Pholainn, an-Vársá: Parts of steam turbines

  • Foilsithe
    20/01/2023
  • Sprioc‑am
    28/02/2023
  • Bronnta
    24/10/2023
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
PGE Energia Ciepła S.A.
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL814 Lubelski
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
42113100 Parts of steam turbines
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,644,500.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
POST/PEC/PEC/ZSL/01366/2022
Cur síos

Przedmiotem Zamówienia są: Sukcesywne dostawy części zamiennych do remontów turbozespołu parowego dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Lublinie Wrotków
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: PGE Energia Ciepła S.A.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: KRS: 0000013479
Seoladh poist: Budynek Skylight, XII p. przy ul. Złotej 59
Baile: Warszawa
Cód NUTS: PL911
Cód poist: 00-120
Tír: POL
Teagmhálaí: Andrzej Kamiński
Príomhsheoladh: www.pgeenergiaciepla.pl
Leictreonach trí:
https://swpp2.gkpge.pl/app/demand/notice/public/current/list?USER_MENU_HOVER=currentNoticeList
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Cód CPV
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
2,644,500.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Ansaldo Energia S.p.A.
Seoladh poist:
Baile: GENOVA
Cód poist:
Tír: ITA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.