Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Marburg: Plasterboard works - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Ghearmáin, an-Marburg: Plasterboard works

  • Foilsithe
    27/01/2023
  • Sprioc‑am
    07/03/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    07/03/2023
  • Bronnta
    15/05/2023
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Landkreis Marburg-Biedenkopf
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45324000 Plasterboard works
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
415,890.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
500,214.84 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2023000358
Cur síos

Es wird beabsichtigt am Oberstufengebäude der Gesamtschule Kirchhain, Alfred-Wegener-Schule, eine umfassende Gebäudesanierung durchzuführen. Mit der umfassenden Gebäudesanierung wird neben einer energetischen Sanierung der thermischen Außenhülle, der Haustechnik, ein Brandschutzkonzept umgesetzt. Das zweigeschossige Bestandsgebäude wird bis auf die Rohbaukonstruktion entkernt und an zwei Seiten ca. 9 x 35 m angebaut. Es sind Fundamente für Holzrahmenbaufassaden zu erstellen. Im Gebäude sind Umbauten mit Betonschneidarbeiten auszuführen. Eine angrenzende Pausenhalle wird bis auf die Bodenplatte abgebrochen und neu erstellt.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://bieterzugang.deutsche-evergabe.de/evergabe.bieter/api/external/deeplink/subproject/565d7de6-b4bf-412a-9e3d-666b9e25add9
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
07/03/2023 10:15
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
415,890.00 EUR
Luach conartha deiridh
500,214.84 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Akudeck GmbH
Seoladh poist:
Baile: Kirchhain
Cód poist: 35274
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.