Publications Office of the EU
Tyskland-Überlingen: Byggnation av underjordiskt garage - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Überlingen: Byggnation av underjordiskt garage

  • Tilldelat
    28/06/2018
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Works
Återstartad upphandling
No
Köpare
Stadtwerke Überlingen GmbH
Plats för utförande
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Köparens plats
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
45223310 Byggnation av underjordiskt garage
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
2,581,530.96 EUR
Upphandlingens referensnummer
ma-swü-2018-02
Beskrivning

Rohbauarbeiten

Inlämningsmetod
Inte tillgängligt
Anbud kan lämnas in
Not applicable
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
Inte tillgängligt
Plats för utförande
Tilldelningsmetod
Lowest price
Uppskattat värde
Inte tillgängligt
Slutligt kontraktsvärde
2,581,530.96 EUR
Tilldelning av kontrakt
Officiellt namn: Josef Hebel GmbH und Co. KG
Postadress: Riedbachstr. 9
Ort: Memmingen
Postnummer: 87700
Land: DEU
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.