Publications Office of the EU
Tyskland-Lüdenscheid: Databehandlingsmaskiner (maskinvara) - Offentlig upphandling i EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Lüdenscheid: Databehandlingsmaskiner (maskinvara)

  • Publicerat
    25/05/2018
  • Tidsfrist
    03/07/2018
  • Anbudsöppning
    03/07/2018
  • Tilldelat
    06/08/2018
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tilldelat
Typ av kontrakt
Supplies
Återstartad upphandling
No
Köpare
Märkischer Kreis
Plats för utförande
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Köparens plats
NUTS code: DEA58 Märkischer Kreis
Bransch (Huvudsaklig CPV-kod)
30210000 Databehandlingsmaskiner (maskinvara)
Totalt uppskattat kontraktsvärde (exkl. moms)
Inte tillgängligt
Totalt slutligt kontraktsvärde (exkl. moms)
206,800.00 EUR
Se varje delkontrakt för närmare uppgifter
Antal delkontrakt
3
Upphandlingens referensnummer
18-51-L-51
Beskrivning

Lieferung von 239 Desktop-PC, 382 TFT-Monitoren und 31 CAD-Rechner

Inlämningsmetod
Anbud eller ansökan om att få delta ska skickas till:
Officiellt namn: Märkischer Kreis
Postadress: Heedfelder Straße 45
Ort: Lüdenscheid
Nuts-kod: DEA58
Postnummer: 58509
Land: DEU
Huvudadress: www.maerkischer-kreis.de
Anbud kan lämnas in
Submission for all lots
Information om ett offentligt kontrakt, ramavtal eller ett dynamiskt inköpssystem
Inte tillgängligt
Villkor för anbudsöppning (datum)
03/07/2018 12:00
Plats för utförande
Förhandsinformation
Kontrakt
Tilldelning
Footnote - legal notice

Innehållet på den här sidan är enbart avsett som en extratjänst och har ingen rättslig verkan. EU-institutionerna tar inget ansvar för innehållet. De officiella versionerna av relevanta upphandlingsmeddelanden är de som offentliggörs i tillägget till Europeiska unionens officiella tidning (EUT S) och som finns tillgängliga i TED. De officiella texterna är direkt tillgängliga via länkarna på den här sidan. Läs mer i meddelandet om förklarbarhet och ansvar inom offentlig upphandling.